08.23.06

Alegro ma menadżera aukcji

Posted in Ebay at 9:40 am by melon

Allegro (czasem mylnie nazywane Alegro), ma Internetowego Menadżera Aukcji Online – IMAO. Usługi IMAO są skierowane do trzech rodzajów osób korzystających z Allegro:

  1. Przeglądających oferty na allegro (jak na razie) – opcja znajdź to
  2. Dzięki specjalnemu systemowi który co 1 minutę sprawdza czy interesujący Cię przedmiot pojawił się na Allegro, szybko otrzymasz informację o wystawieniu takiej oferty, co zwiększy Twoją szansę do nabycia tegoż przedmiotu. Można więc zaoszczędzić mnóstwo czasu poświęconego na przeglądanie codziennie ofert Allegro.

  3. Kupujących – opcja poznaj cenę
  4. Wysyłając jednego sms’a opisującego przedmiot który Cię interesuje, w odpowiedzi otrzymasz jego średnią, maksymalną oraz minimalną cenę. Usługa dostępna również poprzez Email.

    Korzystając z opcji dla przeglądających, nie ominie Cię okazja kupienia wymarzonego przedmiotu.

  5. Sprzedających – opcja sprzedane
  6. Gdy ktoś zakupi przedmiot z Twojej aukcji możesz dostać sms’a z informacją co zostało sprzedane, ile sztuk i za jaką kwotę. Serwis ten udostępnia również błyskawiczne powiadomienia email, które są wysyłane natychmiast po dokonaniu transakcji kupna - sprzedaży. Jeśli więc wyjeżdżasz, nie masz jak skorzystać z internetu, a chcesz być na bieżąco w swoich interesach – usługa ta jest dla Ciebie.

    Możesz również skorzystać z opcji dla kupujących i dowiedzieć się ile jest wart przedmiot, który chcesz wystawić na aukcji.

Opłaty takich usług to: opłata za sms’a 0,14 zł brutto, sms’a premium 1,22 zł brutto (dostępny tylko w opcji poznaj cenę) oraz 0 zł za emaila. Żeby móc skorzystać z tego typu usług, najpierw trzeba zarejestrować się na stronie: www.imao.pl, a później zamiast ślęczeć przed komputerem możesz relaksować się świeżym powietrzem.

park11.jpg

Comments are closed.